Kedves Szülők!

Óvodánkban 2018.01.26-án nevelés nélküli munkanapot tartunk.

Ezen a napon szülői igény esetén óvodai ellátást biztosítunk.értekezlet

Kérelmüket kérjük, a csoportokban jelezzék!

Köszönjük!

készült: 2018. január 21.

Kedves Szülők!

2018.02.22-én /csütörtökön/ 17 órától az iskolába készülő gyermekek szülei számára tájékoztatót tartunk a Szabadság utcai Tagóvodánkban.

A tájékoztatón részt vesz:

• a Pilisvörösvári Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola igazgatója, Breierné Kalmár Éva

• és a Német Nemzetiségi Általános Iskola (Vásár tér) igazgatója, Mézinger Éva.

weer-naar-school-1

Megjelenésükre feltétlenül számítunk, mivel itt kaphatnak tájékoztatást az iskolakezdésre vonatkozó kérdéseikről, valamint a 2018/2019-es tanévre történő beiratkozásról.

készült: 2018. január 21.

Kedves Szülők!

Idén először  ÉLŐ ADVENTI NAPTÁRT  szeretnénk szervezni,  itt  LIGETEN.

Terveink szerint minden vállalkozó család választhat egy napot, amikor a saját házuk utcai fronton lévő ablakát, a választott naptári napnak megfelelő számmal díszíti fel.

A Ligeti Cseperedő Óvoda vállalja a december 1. és a 24-dik napját. Csatlakozni feliratkozással lehet ezen a lapon.

Az aktuálisan feldíszített ablakokat figyelemmel lehet követni a kifüggesztett listán és óvodánk facebook csoportjában is. Kérjük az adventi várakozás ideje alatt gyermekükkel sétálva, beszélgetve keressék fel ezeket a helyeket. Így a gyermekeket rá tudjuk hangolni az ünnepi készülődésre, a várakozás idejét is érzékeltetni tudjuk. A beszélgetéssel együtt töltött idővel tudjuk megajándékozni egymást. Ez a legértékesebb gyermekeink számára.

készült: 2017. november 24.

Várunk szeretettel mindenkit Adventi Vásárunkra!

2017. december 2.      15-19 óráigvásár

készült: 2017. november 23.

A Ligeti Cseperedő Német Nemzetiségi Óvoda pályázatot hirdet óvodapedagógus, valamint német nemzetiségi óvodapedagógus munkakörök betöltésére.

A pályázatok benyújtási határideje: 2017.12.20.

A fenti pályázatok megtekinthetőek a Fontos információk/Pályázatok menüpont alatt.

készült: 2017. november 23.

készült: 2017. október 4.

szuloi_ertekezlet2Tisztelt Szülők!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy 2017.09.25-én (hétfőn), évindító szülői értekezletet tartunk óvodánkban.

Mindenkit szeretettel várunk, 17 órától a tornateremben!

készült: 2017. szeptember 7.

Tisztelt Szülők!
A beiratkozni szándékozó szülőket és gyermekeket szeretettel várjuk intézményünkbe, ahol ízelítőt kaphatnak az óvodai életről.

KUKUCSKÁLÓ: 2017.04.19. /szerda/  délelőtt 8-12 óráig

Lovász Ferencné

készült: 2017. április 16.

A Ligeti Cseperedő Német Nemzetiségi Óvoda pályázatot hirdet Tagintézmény-vezető, valamint Pedagógiai asszisztens munkakörök betöltésére.

A fenti pályázatok megtekinthetőek a Fontos információk/Pályázatok menüpont alatt.

készült: 2016. augusztus 16.

• Oldal 1/2