Kedves Szülők!

Idén először  ÉLŐ ADVENTI NAPTÁRT  szeretnénk szervezni,  itt  LIGETEN.

Terveink szerint minden vállalkozó család választhat egy napot, amikor a saját házuk utcai fronton lévő ablakát, a választott naptári napnak megfelelő számmal díszíti fel.

A Ligeti Cseperedő Óvoda vállalja a december 1. és a 24-dik napját. Csatlakozni feliratkozással lehet ezen a lapon.

Az aktuálisan feldíszített ablakokat figyelemmel lehet követni a kifüggesztett listán és óvodánk facebook csoportjában is. Kérjük az adventi várakozás ideje alatt gyermekükkel sétálva, beszélgetve keressék fel ezeket a helyeket. Így a gyermekeket rá tudjuk hangolni az ünnepi készülődésre, a várakozás idejét is érzékeltetni tudjuk. A beszélgetéssel együtt töltött idővel tudjuk megajándékozni egymást. Ez a legértékesebb gyermekeink számára.

készült: 2017. november 24.

Várunk szeretettel mindenkit Adventi Vásárunkra!

2017. december 2.      15-19 óráigvásár

készült: 2017. november 23.

A Ligeti Cseperedő Német Nemzetiségi Óvoda pályázatot hirdet óvodapedagógus, valamint német nemzetiségi óvodapedagógus munkakörök betöltésére.

A pályázatok benyújtási határideje: 2017.12.20.

A fenti pályázatok megtekinthetőek a Fontos információk/Pályázatok menüpont alatt.

készült: 2017. november 23.

készült: 2017. október 4.

szuloi_ertekezlet2Tisztelt Szülők!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy 2017.09.25-én (hétfőn), évindító szülői értekezletet tartunk óvodánkban.

Mindenkit szeretettel várunk, 17 órától a tornateremben!

készült: 2017. szeptember 7.

Tisztelt Szülők!
A beiratkozni szándékozó szülőket és gyermekeket szeretettel várjuk intézményünkbe, ahol ízelítőt kaphatnak az óvodai életről.

KUKUCSKÁLÓ: 2017.04.19. /szerda/  délelőtt 8-12 óráig

Lovász Ferencné

készült: 2017. április 16.

A Ligeti Cseperedő Német Nemzetiségi Óvoda pályázatot hirdet Tagintézmény-vezető, valamint Pedagógiai asszisztens munkakörök betöltésére.

A fenti pályázatok megtekinthetőek a Fontos információk/Pályázatok menüpont alatt.

készült: 2016. augusztus 16.

Értesítjük a Kedves Szülőket, hogy az óvodai beíratás 2015. május 9-11-ig (hétfőtől-szerdáig) tart.

Beiratkozni reggel 8:00 órától délután 16:00 óráig lehet a Ligeti Cseperedő Óvoda mindkét épületében.
- Zrínyi u. 48.
- Szabadság u. 71. sz. alatt
Beíratható az a gyermek, aki 2016. augusztus 31IMG_0247-ig betölti a 3. életévét.

Továbbá tájékoztatjuk a Önöket, hogy gyermekük beíratásához a dokumentumok  honlapunkon is elérhetőek.

-Jelentkezési laphoz tartozó tájékoztató_a lakcím tekintetében

-Szülői tájékoztató

-Óvodai Jelentkezési lap 2016

-Óvodai jelentkezési lap 1.sz. melléklet

-Óvodai jelentkezési lap 2. sz. melléklet

-Nyilatkozat a nemzetiségi óvodai nevelésről * és nemzetiségi hovatartozásról

készült: 2016. április 11.

Szeretettel várunk intézményünkbe minden Érdeklődő szülőt az Óvodai Kukucskálónkra, melyet 2016. április 13-án 8:00-12:00-ig tartunk.

készült: 2016. április 6.

• Oldal 1/2