Aktuális

A Ligeti Cseperedő Német Nemzetiségi Óvoda pályázatot hirdet óvodatitkár munkakör betöltésére.

A pályázatok benyújtási határideje: 2018.04.23.

A fenti pályázatok megtekinthetőek a Fontos információk/Pályázatok menüpont alatt.

készült: 2018. február 11.

FIGYELEM!

Értesítjük a Kedves Szülőket, hogy a Ligeti Cseperedő  Német Nemzetiségi Óvoda két óvodájában

2018. évi nyári zárva tartási rend a következő:

Zrínyi utcai óvoda

június 25-tól    július 22-ig

Utolsó nyitva tartás napja:

június 22 /péntek/

Nyitás első napja:

július 23-án /hétfő/

Szabadság úti Óvoda:

július 16-tól     augusztus 12-ig

Utolsó nyitva tartás napja:

július 13 /péntek/

Nyitás első napja:

augusztus 13-án /hétfő/

A két óvoda egy hétig, július 16-tól 22-ig  tart együtt zárva.

Az óvodák zárva tartása alatti ügyeleti ellátásról gondoskodunk, melynek igényét kérjük a csoportokban, az óvónőknél jelezzék.

készült: 2018. február 6.

ZENE, TÁNC, TOMBOLA, BÜFÉ

készült: 2018. január 28.

Kedves Szülők!

Óvodánkban 2018.01.26-án nevelés nélküli munkanapot tartunk.

Ezen a napon szülői igény esetén óvodai ellátást biztosítunk.értekezlet

Kérelmüket kérjük, a csoportokban jelezzék!

Köszönjük!

készült: 2018. január 21.

Kedves Szülők!

2018.02.22-én /csütörtökön/ 17 órától az iskolába készülő gyermekek szülei számára tájékoztatót tartunk a Szabadság utcai Tagóvodánkban.

A tájékoztatón részt vesz:

• a Pilisvörösvári Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola igazgatója, Breierné Kalmár Éva

• és a Német Nemzetiségi Általános Iskola (Vásár tér) igazgatója, Mézinger Éva.

weer-naar-school-1

Megjelenésükre feltétlenül számítunk, mivel itt kaphatnak tájékoztatást az iskolakezdésre vonatkozó kérdéseikről, valamint a 2018/2019-es tanévre történő beiratkozásról.

készült: 2018. január 21.

Kedves Szülők!

Idén először  ÉLŐ ADVENTI NAPTÁRT  szeretnénk szervezni,  itt  LIGETEN.

Terveink szerint minden vállalkozó család választhat egy napot, amikor a saját házuk utcai fronton lévő ablakát, a választott naptári napnak megfelelő számmal díszíti fel.

A Ligeti Cseperedő Óvoda vállalja a december 1. és a 24-dik napját. Csatlakozni feliratkozással lehet ezen a lapon.

Az aktuálisan feldíszített ablakokat figyelemmel lehet követni a kifüggesztett listán és óvodánk facebook csoportjában is. Kérjük az adventi várakozás ideje alatt gyermekükkel sétálva, beszélgetve keressék fel ezeket a helyeket. Így a gyermekeket rá tudjuk hangolni az ünnepi készülődésre, a várakozás idejét is érzékeltetni tudjuk. A beszélgetéssel együtt töltött idővel tudjuk megajándékozni egymást. Ez a legértékesebb gyermekeink számára.

készült: 2017. november 24.

Várunk szeretettel mindenkit Adventi Vásárunkra!

2017. december 2.      15-19 óráigvásár

készült: 2017. november 23.

A Ligeti Cseperedő Német Nemzetiségi Óvoda pályázatot hirdet óvodapedagógus, valamint német nemzetiségi óvodapedagógus munkakörök betöltésére.

A pályázatok benyújtási határideje: 2017.12.20.

készült: 2017. november 23.

készült: 2017. október 4.

szuloi_ertekezlet2Tisztelt Szülők!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy 2017.09.25-én (hétfőn), évindító szülői értekezletet tartunk óvodánkban.

Mindenkit szeretettel várunk, 17 órától a tornateremben!

készült: 2017. szeptember 7.