Kedves Szülők!

Idén először  ÉLŐ ADVENTI NAPTÁRT  szeretnénk szervezni,  itt  LIGETEN.

Terveink szerint minden vállalkozó család választhat egy napot, amikor a saját házuk utcai fronton lévő ablakát, a választott naptári napnak megfelelő számmal díszíti fel.

A Ligeti Cseperedő Óvoda vállalja a december 1. és a 24-dik napját. Csatlakozni feliratkozással lehet ezen a lapon.

Az aktuálisan feldíszített ablakokat figyelemmel lehet követni a kifüggesztett listán és óvodánk facebook csoportjában is. Kérjük az adventi várakozás ideje alatt gyermekükkel sétálva, beszélgetve keressék fel ezeket a helyeket. Így a gyermekeket rá tudjuk hangolni az ünnepi készülődésre, a várakozás idejét is érzékeltetni tudjuk. A beszélgetéssel együtt töltött idővel tudjuk megajándékozni egymást. Ez a legértékesebb gyermekeink számára.

készült: 2017. november 24.