A Pumukli csoport szereplése

Advent második vasárnapján, december 10-én rendezte meg Pilisvörösvár Város Önkormányzata és a Művészetek Háza az idei Adventi vásárt. A napfényes, de hideg időben a Városi Könyvtár udvarán sült gesztenye, kürtöskalács és forralt bor illata szállt, a színpadon karácsonyi énekek csendültek fel.

Műsort adott a Werischwarer Heimatwerk, a Német Nemzetiségi Vegyeskórus, a Zrínyi utcai óvoda és a Gradus óvoda, a Nosztalgia Dalkör valamint a Mentés Másként együttes. Az árusok sok értékes házi készítésű ill. kézműves terméket kínáltak megvételre.

A Vásár ideje alatt az Önkormányzat Szociális és Egészségügyi Bizottsága könyveket, játékokat, szaloncukrot, csokoládét és tartós élelmiszereket gyűjtött adományként pilisvörösvári rászoruló gyerekek részére. Az ünnepre való ráhangolódást szolgálta a vásár, melyet néhány képpel idézünk fel.

img_8885_web    img_8892_web

készült: 2018. január 21.